خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11843
۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۶

فعال شدن ۱۴ گشت راهداری همزمان با بروز طوفان سیستان

فعال شدن ۱۴ گشت راهداری همزمان با بروز طوفان سیستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با بروز طوفان گردوخاک در منطقه سیستان و کاهش شعاع دید افقی به ۲۰۰ متر ۱۴ گشت راهداری شمال استان به حال آماده‌باش درآمدند.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد امروز با بیان اینکه راهداران با داشتن روحیه بسیجی به‌طور شبانه‌روز به‌منظور فراهم آوردن آرامش مردم در سطح جاده‌های استان در تلاش هستند اظهار کرد: پیرو هشدارهای هواشناسی مبنی بر بروز طوفان شدید گردوغبار ۵۲ راهدار به‌منظور روان‌سازی ترافیک و اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران در قالب ۱۴ اکیپ راهداری در حال ارائه خدمات به هم استانی‌های گرامی هستند.

وی با تأکید بر رعایت جوانب شرایط ایمنی توسط رانندگان در این شرایط جوی نامناسب منطقه سیستان گفت: با توجه به کاهش شدید دید افقی به ۲۰۰ متر در جاده‌های سیستان عبور و مرور بااحتیاط در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ضروری است مردم سیستان و بلوچستان در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی کنونی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه تلفنی، اینترنتی و پیامکی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha