خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11851
۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۴

طوفان شاهین ۴۰ میلیارد تومان به برق سیستان و بلوچستان خسارت زد

طوفان شاهین ۴۰ میلیارد تومان به برق سیستان و بلوچستان خسارت زد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پست و تیرهای برق زیادی در چابهار و کنارک آسیب‌دیده و طبق نخستین برآوردها این میزان خسارت حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا شهرکی اظهار داشت: خسارت‌ها در حوزه طوفان در حال برآورد است و کمی زمان می‌برد اما با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و نظارت ایشان بر روی اقدامات انجام‌شده درنهایت جمع‌بندی این خسارت‌ها انجام خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه طوفان در مناطق چابهار، کنارک و زرآباد باد نسبت به‌روز گذشته به‌شدت کاهش پیداکرده است افزود: آخرین وضعیتی که از طوفان چرخنده شاهین داریم این است که از منطقه دور و به سمت کشور عمان متمایل شده ولی تا ظهر امروز همچنان پیش‌بینی وزش باد را خواهیم داشت.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بارش باران در زرآباد همچنان ادامه دارد تصریح کرد: شرایط نسبت به‌روز گذشته کاملاً ثابت‌شده اما به تمام فعالیت‌های دریایی تا زمانی که شرایط به‌صورت کامل مساعد نشود به‌هیچ‌وجه اجازه نخواهیم داد.

وی با تأکید بر اینکه تیم‌های حوزه فنی و برق‌کارشان را به نحو احسن انجام دادند گفت: هم‌اینک گزارش خاموشی برق از این مناطق طوفان‌زده نداریم و همچنان درصدد هستیم که حوادثی که اتفاق افتاده را رفع‌ورجوع کنیم.

شهرکی تصریح کرد: در ۲ مسیر مرزی که بر اثر سیلاب بسته‌شده آب در حال فروکش شدن است و احتمالاً امروز بعدازظهر شرایط مناسب‌تری در مسیر «ریمدان» وجود داشته باشد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha