خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11879
۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۴

پرواز شاهین بر فراز آسمان سیستان و بلوچستان پایان یافت /پیکر ناخدای لنج پیدا شد

پرواز شاهین بر فراز آسمان سیستان و بلوچستان پایان یافت /پیکر ناخدای لنج پیدا شد
توفان حاره‌ای شاهین که از روز جمعه بخش‌های زیادی از سواحل عمان و استان سیستان و بلوچستان را در برگرفته بود امروز پایان یافت.

به گزارش اس.بی پرس، از روز جمعه توفان حاره‌ای شاهین بخش‌های زیادی از سواحل عمان و استان سیستان و بلوچستان را در برگرفته بود و دستگاه‌های امدادی و خدماتی در سطح استان را به حالت آماده‌باش درآورد.

پس از هشدار هواشناسی مبنی بر بروز توفان حاره‌ای ستاد بحران سیستان و بلوچستان تشکیل و تمامی دستگاه‌های امدادرسانی، مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و نیروهای مسلح به حالت آماده‌باش درآمدند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه هواشناسی به ستاد و اعلام در فضای مجازی جهت اطلاع عموم مرتب در حال انجام بود و همچنین اطلاع‌رسانی به مردم از طریق رسانه‌های ارتباط‌جمعی و فضای مجازی برای مراقبت و استحکام منازل مسکونی و ماندن در خانه و همین‌طور در صورت ناامن بودن منازل مراجعه به فضاهای عمومی که از قبل تدارک دیده‌شده بود انجام شد.

 

جسد ناخدای لنج حادثه‌دیده پیدا شد

رئیسی گفت: جسد دومین ناخدای لنج مفقودشده بر اثر طوفان حاره‌ای شاهین در پسابندر دشتیاری بعد از گذشت سه روز با تلاش نیرو‌های مردمی در نزدیکی ساحل پسابندر نقطه صفر مرزی دریایی ایران و پاکستان پیدا شد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha