خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11919
۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۱
فرمانده نیروی انتظامی سیستان‌ و بلوچستان خبر داد؛

کشف ۷۶ تن موادمخدر در سیستان وبلوچستان/انهدام ۴۰ باند سازمان‌یافته

کشف ۷۶ تن موادمخدر در سیستان وبلوچستان/انهدام ۴۰ باند سازمان‌یافته
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام ۴۰ باند سازمان‌یافته مواد مخدر و کشف ۷۶ تن مواد مخدر در استان طی ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در مدت ۶ ماهه نخست سال جاری ۴۰ باند سازمان‌یافته مواد مخدر در سطح استان سیستان و بلوچستان منهدم شده و ۷۶ تن مواد مخدر کشف‌شده است.

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سه هزار و ۴۸۰ عملیات پلیسی در سیستان و بلوچستان از ابتدای امسال تاکنون انجام‌شده است، افزود: ۱۲۰ برنامه مختلف در هفته ناجا در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در ۶ ماهه نخست سال جاری ۷۹ فقره درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر انجام‌شده است، ادامه داد: طی این درگیری‌ها ۹ نفر از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت دستگیری اشرار مسلح در استان سیستان و بلوچستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است، گفت: طی این مدت ۴۹ قبضه سلاح جنگی از قاچاقچیان کشف و ۴۴۹ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت نیز از اشرار و قاچاقچیان کشف و ضبط‌شده است.

سردار طاهری با اشاره به اینکه مبارزه با جرائم اقتصادی و قاچاق کالا یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان است، تصریح کرد: همچنین در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱۲۵ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان کالای قاچاق در استان توسط نیروی انتظامی کشف‌شده است.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت سه میلیون و ۸۲۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در استان سیستان و بلوچستان کشف‌شده است، بیان کرد: مقابله با قاچاق سوخت به‌ویژه در گلوگاه‌ها در اولویت پلیس قرار دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha