خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11946
۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۶
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

حمایت از خیران یک ضرورت است

حمایت از خیران یک ضرورت است
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه حمایت همه‌جانبه از خیران یک ضرورت است گفت: بیش از ۵۰ درصد ساخت‌وساز فضا‌های آموزشی در این استان توسط خیران در حال انجام است.

به گزارش اس.بی پرس، ابوذر کوثری معاون استاندار سیستان و بلوچستان در آیین تجلیل از قبول‌شدگان کنکور سراسری بخش پیر سهراب شهرستان دشتیاری با حضور سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد اظهار داشت: ارج نهادن و اهمیت دادن به فعالیت‌ها و برنامه‌های خیران و حمایت همه‌جانبه از آن‌ها یک ضرورت است.

وی تصریح کرد: نقش‌آفرینی مجموعه‌های مختلف دولتی و مردمی در مسیر تربیت فرزندان این استان، الگویی کم‌نظیر برای همه دلسوزانی است که نگران آینده دانش آموزان هستند.

کوثری به توجهات ویژه نظام و مسئولان به آموزش‌وپرورش استان به‌ویژه در سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: در جذب نیرو، توسعه فضا‌های آموزشی، تجهیزات و ارتقای دیگر شاخص‌های نظام آموزشی اقدامات ارزشمندی انجام‌شده است.

وی با اشاره به مشارکت گسترده خیران در مسیر این پیشرفت تصریح کرد: از همراهی دستگاه‌های مختلف شهرستان به‌ویژه منطقه آزاد چابهار در این راستا قدردانی می‌کنیم و علاوه بر توسعه فضا‌های آموزشی باید در ابعاد مختلف دیگر مانند تربیت و توانمندسازی نیرو‌ها و به‌روز کردن دانش معلمان و همراه شدن با عصر ارتباطات نیز کوشا باشیم.

او نیز از اقدامات خالصانه زنده‌یاد حسین‌علی مرادی و خانواده جهادگر وی قدردانی کرد.

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش صبح امروز با استقبال معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، حمید والدین یوسفی فرماندار کنارک، سعیدی نماینده مردم در مجلس، رخشانی مدیرکل آموزش‌وپرورش، عبدالرحیم کُردی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و جمعی از مسئولان وارد فرودگاه بندر کنارک شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha