خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11969
۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۴

رویداد هنری و رسانه‌ای فانوس در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

رویداد هنری و رسانه‌ای فانوس در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در سیستان و بلوچستان گفت: رویداد هنری و رسانه‌ای فانوس در استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سعید دهنوی گفت: افراد شرکت‌کننده می‌توانند ضمن شرکت در بخش مسابقه‌ای این رویداد و تولید اثر از آموزش‌های تخصصی نیز بهرمند شده و جایزه نقدی میلیون تومانی دریافت کنند.

وی گفت: قالب‌های تولید اثر این رویداد در بخش‌های اپلیکیشن، بازی موبایلی، فیلم کوتاه و نماهنگ، موشن گرافیک، پوستر و اینفوگرافیک، پادکست و محصولات صوتی و کپشن و توییت می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این رویداد باید قالب‌های تولیدی خود را در یکی از موضوعات کرونا با محوریت سبک زندگی کرونایی و مراقبت‌های بهداشتی درزمینهٔ کرونا، موضوع فرهنگی شامل ازدواج، ارتباطات دختر و پسر و سبک زندگی ایرانی اسلامی و در بخش اجتماعی نیز با اولویت بیکاری، سوء مدیریت، اعتیاد و امنیت و در بخش اقتصادی با محوریت تنگناهای معیشتی، فقر، قاچاق و خشک‌سالی و در موضوع فضای مجازی با اولویت سواد فضای مجازی و رسانه، جنگ نرم و فضای مجازی تولید کرده و به دبیرخانه این رویداد تحویل دهند.

وی تصریح کرد: برای هرکدام از سرفصل‌ها، کارگاه‌های آموزشی به‌صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان برای ایده یابی غنی‌سازی محتوای اثر خود و کسب اطلاعات آموزنده در مورد هریک از موضوعات می‌توانند به‌صورت اختیاری و رایگان در کلاس‌ها شرکت کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه هر فرد می‌تواند حداکثر ۳ سرفصل را هنگام ثبت‌نام انتخاب کرده و در کلاس‌های آن شرکت کند، گفت: بعد از اتمام کلاس‌ها، چه افرادی که شرکت کرده و چه افرادی که در کلاس حضور نداشتند، می‌توانند آثار خود را در تاریخ مقرر به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

وی در ادامه در خصوص جوایز بخش‌های مختلف این رویداد نیز بیان کرد: در بخش اپلیکیشن و بازی نفر اول ۵۰ میلیون، نفر دوم ۳۰ میلیون و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال، در بخش موشن‌گرافیک، فیلم کوتاه و نماهنگ به نفر اول ۴۰ میلیون، نفر دوم ۲۵ میلیون و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال، در بخش پوستر، اینفوگرافیک، پادکست و محصولات صوتی به نفر اول ۲۰ میلیون، نفر دوم ۱۲ میلیون و نفر سوم ۷ میلیون ریال، در موضوع کپشن و توییت نویسی به نفر اول ۱۵ میلیون، نفر دوم ۹ میلیون و به نفر سوم ۵ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

دهنوی ضمن بیان اینکه به نفرات چهارم تا دهم هر گروه کارت هدیه یک‌میلیون ریالی تعلق می‌گیرد، ادامه داد: اعطای گواهینامه و مدرک معتبر به شرکت‌کنندگان در کلاس‌های آموزشی رویداد، اعطای تندیس شرکت در رویداد، انجام آموزش تخصصی به افراد برگزیده و علاقه‌مند، بهره‌گیری از بسته‌های آموزشی، واسپاری پروژه‌های مرتبط به افراد برگزیده، جهت درآمدزایی و فعالیت سازمان‌دهی شده در شبکه فعالان فضای مجازی از مزایای شرکت در این رویداد برای شرکت‌کنندگان است.

وی مهلت ثبت‌نام را تا ۳۰ مهرماه جاری عنوان و گفت: شروع کلاس‌ها از اول آبان ماه و حداکثر ارسال آثار به بخش مسابقه‌ای رویداد تا 10 آذرماه اعلام کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: افراد علاقه‌مند به شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق سایت http://seraj.ir/sb اطلاعات لازم را کسب کنند.

 

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما