خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11971
۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۲
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش:

رتبه‌بندی معلمان دغدغه مهم دولت است

رتبه‌بندی معلمان دغدغه مهم دولت است
کاظمی گفت: رتبه‌بندی معلمان از دغدغه‌های مهم دولت بوده و در حال حاضر در دستور کار است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش گفت: سهم خیران در ساخت فضا‌های آموزشی کشور درصد قابل‌توجهی است و به عبارتی در حال حاضر ۳۰ درصد سرانه فضا‌های آموزشی کشور مربوط به خیران است.

وی ادامه داد: ۲۰۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان در حال احداث است که ۵۰ درصد آن توسط خیران ساخته می‌شود و امروز خوشبختانه به‌جز فضای آموزشی نگاه به کیفیت آموزشی نیز در خیران شکل‌گرفته است.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش افزود: رتبه‌بندی معلمان از دغدغه‌های مهم دولت بوده و در حال حاضر در دستور کار است و مجلس نیز بحث رتبه‌بندی را با جدیت تمام در کمیسیون آموزش و تحقیقات دنبال می‌کند.

کاظمی در مورد آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات، بیان کرد: معلمان خرید خدمات بخشی از کمبود‌های آموزشی را پر می‌کنند و این خلأ در مناطق محروم مثل شهرستان دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان بیشتر است و طبیعتاً فلسفه معلمان خرید خدمات پر کردن خلأهای آموزشی در مناطق محروم است.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش اظهار داشت: ما برای معلمان خرید خدمات حتماً باید تلاش کنیم تا توانمندی و شایستگی و مهارت‌های لازم را فرابگیرند. برای شهرستان دشتیاری تصمیم گرفتیم دوره‌های ویژه‌ای برای این عزیزان و همه معلمان در نظر بگیریم و یک اعتبار مخصوص نیز برای تهیه تبلت برای دانش‌آموزان دشتیاری اختصاص دادیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha