خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12007
۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۳

قاتل جوان سراوانی پس از ۲ سال فرار دستگیر شد

قاتل جوان سراوانی پس از ۲ سال فرار دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان گفت: قاتل جوان ۳۸ ساله سراوانی پس از ۲ سال فرار و بازگشت به سراوان در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ داریوش سرگلزایی ظهار داشت: به دنبال قتل جوانی ۳۸ ساله در اردیبهشت سال ۹۸ در منطقه آسپیچ سراوان موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یکی از دوستان این جوان به دلیل اختلافات قبلی پس از مشاجره لفظی او را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس از این شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته است.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان تصریح کرد: اعضای تیم رسیدگی‌کننده به پرونده که همچنان درصدد دستگیری این قاتل فراری بودند چند روز قبل با دریافت اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان شناسایی محل اختفا و دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی بیان کرد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از محلات سراوان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۲ سال فرار دستگیر شد.

سرهنگ سرگلزایی با اشاره به اعتراف متهم ۳۱ ساله به جنایت ارتکابی خاطرنشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha