خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12011
۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۳
مواد غذایی، چادر و بخاری برای آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه؛

حضور نماینده رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق زلزله‌زده اندیکا/ محموله یک میلیاردی ارسال شد

حضور نماینده رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق زلزله‌زده اندیکا/ محموله یک میلیاردی ارسال شد
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، از اولین لحظات وقوع زلزله روز گذشته در اندیکای خوزستان تیم‌های امدادی و کمکی بنیاد احسان به منطقه اعزام و اقدامات حمایتی از آسیب‌دیدگان آغازشده است.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرعامل بنیاد احسان که صبح امروز (یکشنبه) با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به منطقه زلزله‌زده اندیکا سفرکرده، با اعلام این مطلب افزود: از همان لحظات ابتدایی تیم‌های امدادی ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق اعزام و به یاری مردم شتافتند و محموله‌ای به ارزش یک میلیارد تومان برای توزیع بین زلزله‌زدگان به منطقه ارسال شد.

سعید سلیمانی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 5 ریشتری روز شنبه در خوزستان گفت: در اولین قدم و با توجه به کمبود مواد غذایی و آب شرب سالم، 1000 بسته معیشتی شامل مواد خوراکی و 3000 آب‌معدنی به اندیکا ارسال شد.

مدیرعامل بنیاد احسان افزود: با توجه به برودت هوا و نیاز مردم به وسایل گرمایشی 200 بخاری و وسیله‌ گرمایشی نیز به منطقه ارسال‌شده و توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام بین مردم آسیب‌دیده در حال توزیع است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش‌ها 500 خانه در این منطقه تخریب کامل شده‌اند و لذا برای اسکان مردم نیز تاکنون 50 عدد چادر، 200 تخته پتو و 2000 مترمربع عایق پلاستیکی به منطقه ارسال کردیم و مناطقی راهم برای نگهداری و محافظت از دام‌های روستاییان تدارک خواهیم دید.

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/

منبع : bultannews.com

نظرات شما

capcha