خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12024
۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۸

افتتاح مرکز شبه خانواده و ترک اعتیاد ویژه بانوان

افتتاح مرکز شبه خانواده و ترک اعتیاد ویژه بانوان
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان از ️افتتاح مرکز شبه خانواده و ترک اعتیاد ویژه بانوان در زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا ابراهیمی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در آیین افتتاحیه مرکز شبه خانواده و ترک اعتیاد ویژه بانوان، ضمن تأکید بر اهمیت گسترش فضا‌های استاندارد برای پرورش و مهارت‌آموزی مددجویان کودک و نوجوان بهزیستی، گفت: دفتر امور بانوان و خانواده‌ی استانداری در راستای توسعه‌ی مهارت‌آموزی، آموزش‌های همه‌جانبه دختران مراکز شبه خانواده اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش اشتغال محور کرده که خوشبختانه تاکنون نتایج بسیار خوبی را به دنبال داشته است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان نیز تأکید کرد: مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان می‌تواند در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی نقشی مهم و مؤثر ایفا کند و باید برای پایداری بعد از بهبودیافتگی آنان، برنامه‌های اثربخش تدوین کرد.

این مسئول در پایان گفت: مراکز شبه خانواده و ترک اعتیاد باید با رویکردی آگاهانه فعالیت‌های خود را به‌طور تخصصی انجام داده و آموزش‌های مناسب را در جهت توانمندسازی جوامع یادشده ارائه کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha