خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12088
۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۵۷
رئیس اداره صمت شهرستان کنارک:

اصناف و تولیدکنندگان کنارک پیشرو در واکسیناسیون کرونا

اصناف و تولیدکنندگان کنارک پیشرو در واکسیناسیون کرونا
رئیس اداره صمت شهرستان کنارک گفت: با توجه به انجام واکسیناسیون کرونا اقشار مختلف جامعه، اصناف و تولیدکنندگان شهرستان کنارک نیز در واکسیناسیون پیش‌قدم بودند.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالحمید دوستینی رئیس اداره صمت شهرستان کنارک، گفت: بر اساس راستی آزمایی‌های صورت پذیرفته و بر اساس اعلام اصناف مختلف تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از متصدیان واحد‌های صنفی اقدام به واکسیناسیون نموده‌اند که قطعاً آمار‌های واکسیناسیون در سطح متصدیان واحد‌های صنفی بیشتر از این تعداد می‌باشد و در حال جمع‌بندی نهایی هستیم.

وی افزود: شهرستان کنارک دارای ۱۱۳۰ واحد صنفی با اشتغال ۲۸۲۵ نفرمی باشد که بیش از ۱۱۷۰ نفر از شاغلین در حوزه اصناف نیز برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند که آمار دقیق واکسیناسیون در حوزه اصناف به‌صورت دقیق در حال رصد می‌باشد.

دوستینی در ادامه گفت: ۴۸ واحد فعال صنعتی در شهرک صنعتی وجود دارد که میزان اشتغال این واحد‌ها ۱۲۸۸ نفر می‌باشد که از این تعداد ۱۰۰۰ نفر واکسینه شده و در مرحله جدید و با همکاری مرکز بهداشت شهرستان کنارک افراد باقیمانده نیز طی روز‌های آینده واکسینه خواهند شد.

رئیس اداره صمت کنارک در پایان ضمن اشاره به واکسینه شدن ۲۶۷۰ نفر در حوزه‌ی صنف و صنعت شهرستان گفت: واکسیناسیون ۶۴ درصدی در حوزه‌ی اصناف و تولیدکنندگان صورت پذیرفته و پایگاه واکسیناسیون اصناف از تاریخ ۱۹ مهرماه در اتاق اصناف مستقرشده و در روز اول و با مشارکت اصناف تعداد ۵۰ نفر از متصدیان واحد‌های صنفی واکسینه شدند و در ۲۰ مهرماه نیز تیم واکسیناسیون مرکز بهداشت جهت تزریق واکسن در اتاق اصناف شهرستان مستقر می‌باشند و به‌زودی و طی روز‌های آتی ۱۰۰ درصد شاغلین صنف و صنعت واکسینه خواهند شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha