خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12114
۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۷

برند تولیدات سیستان و بلوچستان در کشور شناسانده شود

برند تولیدات سیستان و بلوچستان در کشور شناسانده شود
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان به مناسبت هفته استاندارد از واحد تولیدی صنعتی آرمین لوله شرق شهرستان زاهدان بازدید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، محبی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران بیان کرد: حمایت از کارآفرینان برای رونق اقتصاد باید در اولویت باشد، اما مشکل بازار فروش بخصوص بازار فروشی محلی در سیستان و بلوچستان باید تقویت و برند تولیدات استان باید در سطح کشور شناسانده شود.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گفت: با توجه به نیاز روز استان به گازرسانی و گازکشی منازل، خط تولید لوله گاز در این واحد تولیدی راه‌اندازی شده است.

وی گفت: محصولات این واحد در استان‌های تهران، یزد، اصفهان و خراسان‌های رضوی و جنوبی مشتریان خاص خود را دارد.

محبی با اشاره به اینکه بیشتر تولیدات این واحد تولیدی دارای نشان استاندارد هستند تأکید کرد: حمایت‌های لازم در خصوص تأمین مواد اولیه و بازار فروش، موجب بقای کار واحدهای تولیدی شود.

همچنین مدیرعامل شرکت آرمین لوله شرق زاهدان گفت: این شرکت از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز زمینه اشتغال برای ۶۰ نفر را فراهم کرده است.

تهی‌دست، عمده محصولات واحد تولیدی را لوله‌های پلی‌اتیلن، لوله‌های پلی پروفیلن، انواع شلینگ های نخ دار و لوله‌های فاضلاب عنوان کرد و گفت: این محصولات به استان‌های تهران، یزد، اصفهان و خراسان‌های رضوی و جنوبی صادر می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha