خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12136
۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۰

نوسانات قیمت مرغ در سیستان و بلوچستان موقتی است

نوسانات قیمت مرغ در سیستان و بلوچستان موقتی است
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت مرغ زنده در بازار استان بودیم که این افزایش قیمت مربوط به عرضه مرغ زنده در سطح شهرهاست.

به گزارش اس.بی پرس، محمد رفیع سلطان‌زاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت مرغ زنده در بازار استان سیستان و بلوچستان بودیم که این افزایش قیمت مربوط به عرضه مرغ زنده در سطح شهرهاست.

او افزود: فروش مرغ زنده به دلیل ایجاد معضلات بهداشتی ممنوع است و شهروندان می‌توانند با خودداری از خرید مرغ زنده مایحتاج خود را از نمایندگی‌های کشتار روز تهیه کنند.

او ادامه داد: مرغ کشتار روز از قرار هر کیلو ۲۸ هزارتا ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان در نمایندگی کشتار روز به فروش می‌رسد، یکی از دلایل قیمت افزایش قیمت مرغ در سیستان و بلوچستان تأمین آن از دیگر استان‌ها است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: وقتی استان‌های صادرکننده نمی‌توانند مایحتاج استان خود را تأمین کنند از صادر کردن آن خودداری می‌کنند و این امر سبب برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا در استان‌های واردکننده می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha