خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12169
۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۴:۱۷
استاندار:

جایگاه‌های سی ان جی در سیستان و بلوچستان باید افزایش یابد

جایگاه‌های سی ان جی در سیستان و بلوچستان باید افزایش یابد
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: میزان اشتراک گاز خانگی و جایگاه‌های سی ان جی در این استان با توجه به فرارسیدن فصل زمستان باید افزایش یابد بنابراین مسئولان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس خیابانی شامگاه جمعه در نشست تأمین گاز زمستان اظهار داشت: لازم است تا بر نحوه تأمین سیلندر گاز مایع اقدام جدی صورت گیرد تا مردم با مشکل کمبود سیلندر گاز مواجه نشوند.

وی ادامه داد: فرمانداران باید درزمینهٔ توزیع نظارت کنند چراکه بازوی اجرایی و نظارتی ما در زمستان پیش‌رو هستند لذا باید تمام تلاش خود را بکار گیرند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: آگاهی‌بخشی نسبت به مخاطرات استفاده از سیلندر گاز مایع در خودرو به‌صورت جدی در دستور کار باشد چراکه درگذشته حوادث زیادی رخ‌داده که باید در این زمینه دقت لازم به عمل آید.

وی اظهار داشت: فرمانداران سیستان و بلوچستان بر نحوه توزیع گاز نظارت جدی داشته باشند تا مردم در فصل زمستان با مشکل خاصی روبرو نشوند.

مدرس خیابانی تصریح کرد: سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت نظارت کافی داشته باشند تا دست دلالان در بازار گاز مایع قطع شود.

وی تأکید کرد: دستگاه‌های دست‌اندرکار درزمینهٔ تأمین سوخت زمستان اقدامات لازم را انجام دهند تا در این فصل سرد مردم سیستان و بلوچستان با مشکل کمبود سوخت مواجه نشوند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شرکت گاز تاکنون اقدامات بسیار خوبی درزمینهٔ لوله‌گذاری گاز شهری در سطح شهر زاهدان انجام داده و نیاز است تا شهروندان با استفاده از تسهیلاتی که در اختیار آنان قرار می‌گیرد نسبت به گاز کشی منازل خود اقدام کنند.

وی تأکید کرد: اقدامات لازم درزمینهٔ واگذاری جایگاه‌های سی ان جی در سیستان و بلوچستان توسط دستگاه‌های دست‌اندرکار انجام شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha