خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12199
۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۳

دستگیری سارقان خودرو در شهرستان زابل

دستگیری سارقان خودرو در شهرستان زابل
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای خودرو و کشف ۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زابل اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان زابل، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۱، با اقدامات پلیسی و انجام تحقیقات شبانه‌روزی یکی از سارقان را شناسایی و ضمن تحت نظر گرفتن متهم طی یک عملیات پلیسی، او را در مخفیگاهش در یکی از روستاهای، شهرستان نیمروز دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بازجویی‌های پلیسی متهم ۲۲ ساله به سرقت ۳ فقره خودرو با همدستی یک نفر از دوستانش اعتراف کرد.

سرهنگ ثمره حسینی تصریح کرد: در عملیاتی دیگر همدست ۱۹ ساله سارق، دستگیر و تعداد ۲ دستگاه خودروی پراید مسروقه در مخفیگاه سارقان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل از شهروندان خواست، از پارک نمودن خودرو در مکان‌های تاریک و کوچه‌های خلوت تا جای ممکن خودداری کنند و حتی‌الامکان وسیله نقلیه خود را در پارکینگ‌های موجود در سطح شهر‌ها پارک کنند و اصول امنیتی مانند استفاده از قفل فرمان، دزدگیر خودرو و قفل پدال را جهت به حداقل رسیدن امکان سرقت خودرو رعایت نمایند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha