خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12203
۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴
اسماعیلی:

منتظر اعلام سازمان امور استخدامی برای جذب ۲۵ هزار معلم هستیم

منتظر اعلام سازمان امور استخدامی برای جذب ۲۵ هزار معلم هستیم
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: ۲۵ هزار معلم تا سال ۹۱ باید تعیین تکلیف شوند که منتظر اعلام سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی اسماعیلی رئیس کمیته آموزش‌وپرورش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به طی مراحل نهایی بررسی طرح تأمین نیروی انسانی گفت: پس از تصویب آن در کمیسیون آموزش و تحقیقات و صحن علنی و همچنین تأیید آن، جمع قابل توجهی از معلمان ساماندهی می‌شوند.

وی ادامه داد: ۲۵ هزار نفر تا سال ۹۱ باید تعیین تکلیف شوند که درباره آن‌ها قانون وجود دارد. منتظر اعلام سازمان امور اداری و استخدامی کشور برای ارائه ردیف استخدامی هستیم. مجوز لازم صادرشده و آموزش‌وپرورش هم در انتظار فرصت مناسبی برای جذب این تعداد معلم است که در نتیجه، انواع و اقسام معلمان تا آن سال تعیین تکلیف خواهند شد.

اسماعیلی با بیان اینکه بر اساس قانون معلمان بسیاری پس از تاریخ ۲۶ مهرماه ۱۳۹۱ تعیین تکلیف نشده ‌اند و باید مشمول قانون جدید شوند، گفت: عده محدودی از معلمان که بیش از ۲۰۰ نفر هستند، از تاریخ مذکور تا پایان سال ۹۱ تعیین تکلیف نشدند که قانون اجازه جذب آن‌ها را نداد و علی‌رغم بررسی و تلاش‌های انجام‌شده، این تعداد هم باید با قانون جدید و همراه با معلمان پس از سال ۹۱ جذب وزارت آموزش‌وپرورش شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha