خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12204
۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۶

ارائه خدمات درمانی به 38090 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان بوعلی زاهدان

ارائه خدمات درمانی به 38090 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان بوعلی زاهدان
رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 38090 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان بوعلی خدمات درمانی دریافت کرده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، شهاب‌الدین مشایی اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 38090 بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان بوعلی خدمات درمانی دریافت کرده‌اند.

رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان با بیان اینکه در حال حاضر 86 تخت برای بیماران کرونایی در بیمارستان فعال است که 6 تخت در بخش مراقبت‌های ویژه کووید می باشد گفت: هم‌اکنون 16 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری هستند.

وی ادامه داد: از ابتدای اپیدمی از مجموع تعداد ۳۶۱۷ بیمار متاسفانه 322 بیمار بدحال در بیمارستان بوعلی زاهدان برخلاف دریافت خدمات درمانی جان خود را از دست داده اند.

به گفته مشایی مشارکت مردم در انجام واکسیناسیون ضمن این که احتمال بیماری شدید را کاهش می‌دهد میتواند از بروز موج های جدید کرونا پیشگیری نماید البته مردم استان پس از واکسیناسیون نیز بایستی دستورالعمل‌های بهداشتی مانند زدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور کاهش هر چه بیشتر خطر سرایت را رعایت و در صورت مشاهده علائم بیماری سریعاً به مراکز بهداشتی منتخب و کلینیک های تخصصی مراجعه کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha