خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12240
۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰

دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان زابل

دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان زابل
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در عملیات هدفمند و هوشمندانه پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زابل بیان داشت: در پی تیراندازی و ایجاد رعب وحشت برای شهروندان در روستای گلمیر شهرستان زابل، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این تیراندازی، به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان زابل قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی‌های نامحسوس، موفق شدند در کمترین زمان ممکن عاملان تیراندازی را که ۲ نفر بودند، در اقدامی غافلگیرانه و قبل ازهرگونه عکس‌العملی دستگیر کنند.

سرهنگ ثمره حسینی تصریح کرد: در بازرسی از منزل این افراد که بین ۲۷ تا ۳۰ سال سن داشتند یک قبضه اسلحه شکاری بکار رفته در تیراندازی‌ها کشف و طی بازجویی به‌عمل‌آمده این افراد دستگیرشده به تیراندازی‌های غیرمجاز و رعب و وحشت شهروندان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در خاتمه با بیان اینکه، متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تأکید کرد: نیروی انتظامی مصمم است با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیراندازی‌های غیرمجاز آسایش شهروندان را برهم می‌زنند به‌صورت قاطعانه برخورد کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha