خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12257
۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۰

دیدار صمیمی ریش‌سفیدان و بزرگان طوایف با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان

دیدار صمیمی ریش‌سفیدان و بزرگان طوایف با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: تعامل و هم‌اندیشی بزرگان، ریش‌سفیدان و مسئولان راه گشای بهینه مسائل و مشکلات جامعه است.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در دیدار با معتمدین محلی و ریش‌سفیدان طوایف که در محل دفتر فرماندهی انتظامی مرکز استان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات تعاملی مشارکت و ارتباط بیشتر مردم به‌ویژه معتمدان، بزرگان و ریش‌سفیدان در برقراری نظم و امنیت است.

وی با تأکید بر نقش مؤثر معتمدان و ریش‌سفیدان در استان سیستان و بلوچستان افزود: تجربه ثابت کرده است که کمک و همفکری مسئولان و بزرگان در تمامی زمان‌ها می‌تواند گره‌گشا باشد و مشکلات پیش رو را راحت‌تر حل‌وفصل کند.

این مقام انتظامی ابراز کرد: معتمدین می‌توانند با ارتقای کمی و کیفی تعامل و همکاری با پلیس برخی چالش‌هایی را که می‌تواند زمینه‌ساز اختلافات شود حل و ناجا را در انجام مأموریت‌هایش به شکل مؤثری یاری کنند.

سرهنگ سعادتی خاطرنشان کرد: امنیت امری مشارکتی است و پلیس به‌تنهایی نمی‌تواند در تولید و حفظ آن موفق باشد چرا که مشارکت و همراهی بیش‌ازپیش مردم می‌تواند ضمن ارتقای پایداری امنیت، در خدمت‌رسانی به جامعه و دفاع از حق مظلومان گام‌های بلندتری بردارد.

 در این نشست صمیمی بزرگان و ریش‌سفیدان طوایف از تلاش‌های شبانه‌روزی و خالصانه مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان در برقراری امنیت و آرامش به‌ویژه دستگیری سارقان تقدیر کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha