خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12258
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۹
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان:

بیمارستان پیامبر اعظم به بانوان واجد شرایط خدمات تخصصی ارائه می‌دهد

بیمارستان پیامبر اعظم به بانوان واجد شرایط خدمات تخصصی ارائه می‌دهد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بیمارستان پیامبر اعظم (ص) زاهدان به بانوان واجد شرایط سرپرست خانوار ویژه دهک‌های پایین درآمدی خدمات درمانی تخصصی ارائه می‌دهد.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا ابراهیمی شامگاه دوشنبه در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری با رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) ارتش در زاهدان اظهار داشت: این تفاهم‌نامه باهدف توسعه خدمات درمانی تخصصی به بانوان عزتمند دهک‌های پایین درآمدی امضا می‌شود.

وی ضمن قدردانی از خدمات ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی که همواره به شایستگی خدمت گذار مردم شریف کشور و سیستان و بلوچستان بوده گفت: ریاست بیمارستان پیامبر اعظم (ص) با تأسی از رویکرد اثرگذار ارتش دغدغه ویژه برای بهبود وضعیت بانوان و خانواده‌های سیستان و بلوچستان داشته که بر همین اساس آماده ارائه خدمات درمانی تخصصی به بانوان واجد شرایط سرپرست خانوار ویژه دهک‌های پایین درآمدی است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان افزود: در این تفاهم‌نامه دفتر بانوان متعهد به ارائه خدمات رایگان حقوقی به‌صورت تخصصی توسط کارشناسان حقوقی شده و علاوه بر آن زمینه برگزاری برنامه‌های تفریحی، آموزشی و مهارتی برای بانوان شاغل در کادر درمان بیمارستان را نیز فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان همواره در تلاش برای توسعه همکاری با نهادهای مختلف به‌منظور ارتقای سطح کیفی وضعیت بانوان و خانواده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha