خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12273
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۷

دستگیری ۲ سارق مسلح تلفن همراه در زاهدان

دستگیری ۲ سارق مسلح تلفن همراه در زاهدان
با تلاش مأموران انتظامی شهرستان زاهدان ۲ سارق مسلح تلفن همراه به دام پلیس افتادند.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: در پی وقوع سرقت‌های تلفن همراه در زاهدان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان، به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی زاهدان با انجام کار اطلاعاتی، بررسی اظهارات مالباختگان و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس توانستند ۲ سارق حرفه‌ای و مسلح را که درزمینهٔ سرقت موبایل با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فعالیت مجرمانه داشتند شناسایی کنند.

سرهنگ سعادتی اظهار داشت: پلیس زاهدان پس از کنترل نامحسوس و تحقیقات میدانی، این سارقان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس و هماهنگی با مقام قضائی، آن‌ها را در یک عملیات ضربتی دستگیر و خودروی مذکور را که پلاکش نیز جعلی بود توقیف کرد.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان، تعداد ۹ دستگاه تلفن همراه، یک قبضه سلاح وینچستر و تعدادی فشنگ مربوط کشف شد.

وی ابراز داشت: سارقان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار به چندین فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

سرهنگ سعادتی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، افزود: تحقیقات پلیس برای کشف سایر جرائم احتمالی و شناسایی سایر همدستان و مالباختگان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در پایان از عموم شهروندان عزیز خواست، ضمن توجه به توصیه‌های پلیس، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعاً با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند و موضوع را به خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی اطلاع دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha