خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12279
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۶

هوشیاری مردم سیستان‌وبلوچستان همواره خنثی‌کننده، توطئه‌های دشمنان است

هوشیاری مردم سیستان‌وبلوچستان همواره خنثی‌کننده، توطئه‌های دشمنان است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و استاندار سیستان‌وبلوچستان در بیانیه‌ای هفته وحدت را گرامی داشتند.

به گزارش اس.بی پرس، در این بیانیه آمده است: هفته وحدت و ایام ولادت حضرت ختمی‌مرتبت سیدالأنبیاء و المرسلین محمد مصطفی (صلی‌الله علیه و آله و سلم)، یادآور ابتکار ارزشمند امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) و بینش قوی ایشان است که ضروری‌ترین نیاز جامعه اسلامی را موردنظر قرار داده و توجه همه مسلمانان را به این امر مهم جلب کردند.

وحدت جامعه اسلامی اولویت اصلی جهان اسلام و لازمه حفظ عزت، اقتدار، استقلال و بازیابی مجدد و شوکت و احیاء مجدد تمدن اسلامی است.

وحدت، تعامل و همکاری مسلمانان با یکدیگر و تلاش مشترک برای رشد جامعه اسلامی و شکوفایی امت مسلمان و دستیابی به قله‌های کمال، علم و فرهنگ است که آیات قرآن کریم و روایات و سیره مستمره انبیاء و ائمه هدی (علیهم‌السلام) مؤید و تأکید کننده این امر می‌باشد.

مایه افتخار است که مردم فهیم و نجیب استان سیستان‌وبلوچستان همواره با هوشیاری و حفظ وحدت، توطئه‌های دشمنان را خنثی و با تأسی به سیره پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) و با حفظ انسجام و همدلی، در برابر دشمنان به‌مثابه ید واحده عمل نموده و بدخواهان اسلام و نظام اسلامی را مأیوس می‌نمایند فلذا زاهدان به‌عنوان پایتخت وحدت کشور نام‌گذاری شده است.

این‌جانبان ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) و هفته وحدت، از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم که به‌حق این وجود مبارک با نگاه لطف به جامعه اسلامی نظر کند و به مردم ما بالأخص علما و نخبگان جامعه توفیق عطا کند که منادیان وحدت باشند و در برابر عوامل تفرقه ایستادگی کنند.

 

-مصطفی محامی، نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام‌جمعه زاهدان

-حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان‌وبلوچستان

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما