خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12290
۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸

استفاده صحیح از حداقل امکانات ورزشی در شهرستان زرآباد

استفاده صحیح از حداقل امکانات ورزشی در شهرستان زرآباد
معاون فرماندار شهرستان زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: از حداقل امکانات موجود در بحث ورزشی به نحو احسن استفاده کرد.

به گزارش اس.بی پرس، اسماعیل بلیده ای در جلسه هم‌اندیشی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی با محور ساماندهی هیئت‌های ورزشی شهرستان زرآباد، اظهار کرد: گسترش ورزش‌های بومی و محلی، آبی و ساحلی در کنار ورزش‌های رزمی به پویایی جامعه کمک شایان می‌کنند.

وی افزود: زرآباد در بحث فوتبال از استعدادهای نهفته‌ای برخوردار است که با همکاری یکدیگر باید این استعدادها را شناسایی و شکوفا کنیم.

معاون فرماندار زرآباد با اشاره به اینکه برای هر یک از روستاهای سطح شهرستان یک اماکن ورزشی در نظر گرفته شود، ادامه داد: تشکیل انجمن‌های مردم‌نهاد به رشد همه‌جانبه جامعه کمک می‌کند و این انجمن‌ها در میان مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند چرا که بر خواسته از دل مردم و بطن جامعه هستند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان زرآباد نیز در این جلسه، گفت: با فعال شدن هیئت ورزشی این شهرستان مسابقاتی در رشته‌های مختلف برای شناسایی استعدادهای نهفته برگزار خواهد شد.

واحد بخش برمه ادامه داد: مشکلاتی در حوزه ورزش شهرستان زرآباد وجود دارد که با همکاری و همراهی ورزشکاران می‌توان بر این مشکلات غلبه کرد.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه، پیری پرمر به‌عنوان رئیس بازی‌های بومی و محلی، یوسف چمن‌افروز به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی و عبدالکریم صالح نسب به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال شهرستان زرآباد معرفی و منصوب شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما