خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12292
۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷

رفع تصرف بیش از ۲ هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک

رفع تصرف بیش از ۲ هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک
رئیس اداره راه و شهرسازی زهک گفت: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت‌المال توسط یگان حفاظت رفع تصرف شد.

به گزارش اس.بی پرس، مرتضی باغبانی اظهار کرد: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت‌المال توسط یگان حفاظت رفع تصرف شد.

وی افزود: ارزش اراضی رفع تصرف‌شده زهک ۲۰ میلیارد ریال است که با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی اجرایی شد.

وی ادامه داد: یگان حفاظت راه و شهرسازی شهرستان زهک با توجه به مسئولیت و وظایف خود بدون اغماض با سودجویان و معترضین به اراضی ملی و دولتی به‌صورت جدی و قانونی برخورد می‌کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک خاطرنشان کرد: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرها را دارند، ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل و ادارات شهرستانی راه و شهرسازی استان و سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه به عمل و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

باغبانی خاطرنشان کرد: شماره تلفن ۱۶۵۶ یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان برای تماس و اطلاع‌رسانی شهروندان گرامی در مورد تصرفات غیرقانونی و ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تعرض به اراضی ملی و دولتی تعیین‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha