خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12337
۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵
در یادواره شهید سردار لک زایی عنوان شد؛

اطاعت از رهبری ادامه راه شهداست/دغدغه شهید لک زایی خدمت به مردم بود

اطاعت از رهبری ادامه راه شهداست/دغدغه شهید لک زایی خدمت به مردم بود
یادواره شهید سردار حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت، خدمت و امنیت در گلزار شهدای شهرستان نیمروز عصر دیروز برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار عوضعلی فقیری معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: برگزاری جلسات یادواره شهدا ادامه همان حرکت جهادی شهداست.

وی بیان کرد: برای زنده نگه‌داشتن یاد شهدا باید رفتار و اعمال شهدا را وارد زندگی خود کنیم.

سردار فقیری با بیان اینکه شهدا راه را به ما نشان دادند گفت: فرهنگ جهاد و شهادت باعث شد تا شهدا رنگ انسانی به خود بگیرند و در برابر دشمن با ایمان قوی ایستادگی کنند.

وی تصریح کرد: در زندگی شهدا می‌توانیم اوج عبادت، ولایی بودن و اطاعت از رهبری را ببینیم، این‌ها ویژگی‌هایی هستند که باعث شد تا شهدا به شناخته‌ترین بندگان خداوند تبدیل شوند.

وی گفت: شهدا و رزمندگان دفاع مقدس همواره در طول زندگی خود برای خدمت به مردم از یکدیگر پیشی می‌گرفتند به‌طوری‌که حتی پس از جنگ نیز این حرکت جهادی را ادامه می‌داند.

سردار فقیری تصریح کرد: اگر امروز می‌خواهیم راه شهدایی همچون لک زایی را ادامه دهیم باید همانند او سخت‌کوش، ولایی و با ایمان باشیم.

 

رزمندگان مزد خود را با شهادت از خداوند گرفته‌اند

میر الله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز هم در این مراسم گفت: شهدا مزد زحمات و ایمان خود را با شهادت از خداوند متعال گرفته‌اند لذا برگزاری این یادواره‌های شهدا یادآوری رشادت و جان‌فشانی‌های شهداست که باید به جوانان انتقال یابد.

وی افزود: سردار شهید حاج حبیب لک زایی خادم مردم سیستان بودند که در زمان حضورشان همواره در مناطق محروم قرار می‌گرفتند و به مردم رسیدگی می‌کردند.

سارانی بیان کرد: خستگی‌ناپذیری، پرتلاش و پیگیر از مهم‌ترین ویژگی‌های سردار شهید حاج حبیب لک زایی بود که برای همه خانواده‌های سیستانی شناخته‌شده است.

 

اطاعت از رهبری ادامه راه شهداست

حجت‌الاسلام مجتبی اشرافیان امام‌جمعه شهرستان نیمروز نیز در این مراسم گفت: شهدایی همچون حاج حبیب لک زایی با بیش از ۷۰ درصد جانبازی همواره به دنبال جهاد و خدمات‌رسانی در مناطق محروم بود.

وی بیان کرد: شهید لک زایی به معنای واقعی کلمه سرباز ولایت و مدیر انقلابی بودند این شهید بزرگوار در همه عرصه‌ها حضور موفق داشت که این امر یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران است.

امام‌جمعه شهرستان نیمروز تصریح کرد: شهادت واژه‌ای است که به دست خود رزمندگان انتخاب شد، آن‌ها با تشخیص جبهه حق علیه باطل تصمیم درست را گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین پیام یادواره شهدا به جوانان این است که راه شهدا را ادامه دهیم و برای ماندن در این راه باید اطاعت از رهبری را در دستور کار قرار دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha