خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12344
۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۶

گرداننده صفحات اینستاگرامی منتشرکننده اکاذیب علیه کارکنان یک اداره دولتی دستگیر شد

گرداننده صفحات اینستاگرامی منتشرکننده اکاذیب علیه کارکنان یک اداره دولتی دستگیر شد
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری شخصی که با ایجاد صفحاتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، با هدف تخریب وجهه تعدادی از کارکنان یکی از ادارات دولتی استان اقدام به نشر اکاذیب و انتشار مطالب خلاف واقع می‌کرد، خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ‌ حسن کیخا رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از کارکنان یکی از ادارات استان و مطرح نمودن شکایتی مبنی بر اینکه مطالبی کذب و به دور از واقعیت علیه ایشان در دو صفحه اینستاگرامی منتشرشده، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به اینکه صفحه موردنظر با انتشار اخبار دروغ موجب تشویش اذهان عمومی شده بود، کارشناسان پلیس فتا طی اقداماتی فنی و تخصصی توانستند متهم را در فاصله زمانی کوتاه شناسایی کنند و پس از هماهنگی قضایی وی را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کنند.

وی در ادامه افزود: متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد ولی با مشاهده مدارک و مستندات موجود در پرونده صراحتاً به بزه انتسابی خود اقرار کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت بروز مشکل و مواجهه با جرائم رایانه‌ای می‌توانند با مراجعه حضوری به پلیس فتا و یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir و یا با شماره‌گیری 096380 مرکز امـداد و فوریت‌های سایبـری از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی خود اقدام نمایند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha