خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12353
۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۵
امام‌جمعه شهرستان نیکشهر:

فعالین اقتصادی برای اشتغال جوانان وارد عرصه تولید شوند

 فعالین اقتصادی برای اشتغال جوانان وارد عرصه تولید شوند
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی یعقوبی امام‌جمعه شهرستان نیکشهر در خطبه‌های نماز جمعه بر ضرورت ورود سرمایه‌گذاران و فعالین اقتصادی برای اشتغال‌زایی تأکید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی یعقوبی در جمع نمازگزاران مسجد جامع الزهرا شهرستان نیکشهر گفت: شهرستان نیکشهر با موقعیت استراتژیک و قرار گرفتن در پس‌کرانه‌های سواحل مکران، هیچ‌گونه کارخانه تولیدی و صنعتی برای اشتغال جوانان ندارد و جوانان مجبور هستند برای اشتغال به کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس بروند.

وی گفت: با توجه به بیان مشکلات شهرستان در حضور استاندار، از همه سرمایه‌گذاران و فعالین اقتصادی برای ورود به عرصه تولید جهت اشتغال جوانان شهرستان نیکشهر دعوت می‌کنیم که این امر قطعاً با حمایت‌های استاندار و مسئولین شهرستان، موجب رونق اقتصادی منطقه و اشتغال جوانان خواهد شد.

امام‌جمعه شهرستان نیکشهر با تبریک میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت افزود: رسیدن به هدف خلقت انسان‌ها در گروی پیروی از سیره نبی رحمت، الگوی بشریت حضرت محمد مصطفی (ص) است و هرچقدر زندگی ما به سیره پیامبر مزین باشد به سعادت و خوشبختی واقعی نزدیک‌تر شده‌ایم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی یعقوبی امام‌جمعه شهرستان نیکشهر بیان کرد: در حال حاضر در جنگ ترکیبی و چندضلعی دشمن قرارگرفته‌ایم و باید برای مقابله نیز بصورت چند بعدی دفاع کنیم که دیپلماسی قوی دفاعی و سفر‌های دوره‌ای مسئولین ارشد نظام از جمله سرلشکر باقری به روسیه و پاکستان در همین راستا بوده است.

امام‌جمعه شهرستان نیکشهر در خطبه پایانی نماز جمعه شهر نیکشهر اظهار داشت: وضع و رفع تحریم‌ها به دست دشمنان ملت ایران است، اما خنثی‌سازی تحریم‌ها با عدم اعتماد به دشمن، اتکاء به ظرفیت‌های داخلی کشور، وحدت و انسجام قوا و کاهش وابستگی نفتی امکان‌پذیر است و می‌تواند اثر تحریم‌های ظالمانه را کاهش دهد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha