خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12364
۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴

بازدید هیئت اجرایی ویژه احداث پارک بانوان زاهدان از روند پیشرفت اجرای پروژه

بازدید هیئت اجرایی ویژه احداث پارک بانوان زاهدان  از روند پیشرفت اجرای پروژه
هیئت اجرایی ویژه احداث پارک بانوان با حضور در محل احداث پارک از روند پیشرفت اجرای پروژه بازدید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، جمشید میری معاون امور زیربنایی و لیلا صالحی مدیر مطالعات و طرح‌های عمرانی در بازدید از احداث پارک بانوان در خصوص روند اجرای پروژه گزارشی ارائه دادند.

در ادامه مریم عسکری دهنو رئیس هیئت اجرایی و رئیس کمیسیون امور بانوان شورا ضمن قدردانی و تقدیر از عوامل اجرایی پروژه افزود: آنچه در این بازدید مشاهده شد عزم راسخ دست‌اندرکاران برای عمل به تعهدی است که به مردم داریم.

رئیس کمیسیون امور بانوان شورا در ادامه خاطرنشان کرد با توجه به تلاش و کوشش بی شائبه عوامل اجرایی و همچنین برنامه ریزی‌های صورت گرفته، امیدواریم افتتاحیه فاز ۱ پارک بانوان را در آبان ماه شاهد باشیم.

عبدالناصر گرگیچ رئیس کمیسیون طرح و برنامه شورا با قدردانی از رئیس کمیسیون امور بانوان شورا به دلیل تشکیل هیئت اجرایی ویژه احداث پارک بانوان گفت: با تشکیل این هیئت روند کار‌ها با برنامه‌ریزی و سرعت بیشتری رو به پیشرفت است.

عبدالناصر گرگیچ با اشاره به اینکه پروژه احداث پارک بانوان چندین سال و در دوره‌های مختلف شورای شهر پیگیری شده است گفت: با کار جهادی که هم‌اکنون شهرداری زاهدان برای احداث این پارک آغاز کرده و پارک بانوان از پروژه‌های شاخص شهر زاهدان است، امیدواریم بوستان ولایت هم نیز به همین گونه عملیاتی و اجرایی شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha