خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12392
۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۸

کارگاه خبرنگاری در شهرستان زابل برگزار شد

کارگاه خبرنگاری در شهرستان زابل برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل گفت: کارگاه یک‌روزه مقدماتی اصول خبرنگاری به همت انجمن داستان‌نویسی این شهرستان و با همکاری این اداره برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد میر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل اظهار داشت: در این کارگاه یک‌روزه با توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، هشت نفر از علاقه‌مندان به خبرنگاری و خبرنویسی شرکت کردند.

وی افزود: آشنایی با سبک‌ها و عناصر و ارزش‌های خبری، نگارش خبر و آموزش چارچوب خبرنویسی از اهداف برگزاری این کارگاه بود که توسط فرشید عابدی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی دیار عیار و مدیر سابق خبرگزاری برنا تدریس شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل بیان کرد: ارتقاء سطح رسانه‌های شهرستان و آموزش علاقه‌مندان این حوزه به‌منظور راه‌اندازی خانه مطبوعات برای پیگیری حقوق صنفی این عزیزان یکی از اهداف مهم ما در این اداره است.

وی با بیان اینکه استعداد‌های زیادی در منطقه سیستان وجود دارد و باید برای شکوفایی این استعداد‌ها برنامه‌ریزی کرد گفت: در صورت تقاضای اهالی هنر و رسانه برای برگزاری ورکشاپ و کارگاه‌های آموزشی همکاری خواهیم کرد.

میر تأکید کرد: در یک سال گذشته فعالیت‌های مؤثری در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان زابل رخ‌داده و توانستیم انجمن‌های هنری شهرستان را فعال‌تر کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha