خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12409
۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵

فوت 5 نفر دیگر به دلیل ابتلا به کرونا در سیستان و بلوچستان/ زابل نارنجی شد

فوت 5 نفر دیگر به دلیل ابتلا به کرونا در سیستان و بلوچستان/ زابل نارنجی شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: در شبانه‌روز گذشته با فوت پنج نفر دیگر شمار درگذشتگان ناشی از کرونا در سیستان و بلوچستان به ۲ هزار و ۵۷۵ نفر رسید.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر سید محمد هاشمی‌شهری افزود: شمار مبتلایان روزانه کرونا در سیستان و بلوچستان ۲ رقمی‌شده و به ۹۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است.

وی بیان کرد: با افزوده شدن ۹۰ مورد جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در سیستان و بلوچستان شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۱۲۷ هزار و ۴۵۶ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در ادامه اظهار کرد: هم‌اینک ۱۷۶ بیمار حاد تنفسی و ۵۷ فرد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند.

 

زابل نارنجی شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان نیز گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های ستاد ملی کرونا شهر زابل در شمال این استان در رنگ‌بندی جدید کرونایی کشور به رنگ نارنجی درآمد.

علیرضا شهرکی افزود: تعداد افراد بستری مثبت کرونا به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت منطقه ارزیابی‌شده بطوریکه در صورت بیشتر از تعداد موردنظر باشد شهر مربوطه نارنجی اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: هم‌اینک علاوه بر زابل با وضعیت نارنجی کرونا شهرهای خاش، تفتان، سراوان و گلشن نیز در وضعیت زرد و بقیه شهرهای سیستان و بلوچستان آبی گزارش‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha