خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12414
۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۱

تیم حقیقت‌یاب برای بررسی حادثه فوت ۴ کودک چابهاری اعزام شدند

تیم حقیقت‌یاب برای بررسی حادثه فوت ۴ کودک چابهاری اعزام شدند
نمایندگان تام‌الاختیار استاندار سیستان و بلوچستان به‌منظور بررسی ابعاد حادثه فوت چهار کودک روستای بنو اسحاق بازار بخش پیرسهراب شهرستان چابهار عازم این شهرستان شدند.

به گزارش اس.بی پرس، با تأکید وزیر کشور و به دستور صریح حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، علیرضا شهرکی مدیرکل مدیریت بحران و غلامرضا گنجی مدیرکل بازرسی استانداری به‌عنوان نمایندگان تام‌الاختیار استاندار برای بررسی ابعاد حادثه ریزش دیوار که منجر به فوت ۴ کودک روستای بنو اسحاق بازار از توابع بخش پیرسهراب شهرستان چابهار شده بود، عازم این شهرستان شدند.

 استاندار در دستوری صریح مدیران کل مدیریت بحران و بازرسی استانداری را مأمور کرده با حضور میدانی در محل وقوع حادثه، ضمن عیادت از مصدومین و همدردی با خانواده‌های داغدار، گزارش کامل و جامع از چگونگی وقوع این حادثه را تهیه و اعلام نمایند.

گفتنی است؛ بنا بر اعلام بخشداری پیرسهراب؛ ریزش دیواره خاکی موجب فوت 4 کودک در روستای بنو اسحاق بازار بخش پیرسهراب شد و در این حادثه 3 کودک دیگر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

گفتنی است؛ گودی ایجادشده در طی دو هفته گذشته توسط اهالی روستا بنو اسحاق بازار جهت خاک‌برداری برای ساختن خانه در روستا ایجادشده بود.

متأسفانه کودکان طی چند روز در این محل بازی می‌کرده‌اند که این اتفاق باعث ریزش دیواره خاکی و زیر آوار رفتن 7 کودک شده که متأسفانه 4 کودک جان باختند و 3 کودک هم به بیمارستان چابهار منتقل‌شده و تحت درمان و مراقبت‌های ویژه قرار گرفتند که در حال حاضر یکی از کودکان بستری و به‌زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha