خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12418
۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۵
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره چهار زاهدان:

۳۵ واحد مسکونی امسال برای مددجویان زاهدان ساخته می‌شود

۳۵ واحد مسکونی امسال برای مددجویان زاهدان ساخته می‌شود
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره چهار زاهدان گفت: ۳۵ واحد مسکونی تا پایان سال جاری ساخته و تحویل مددجویان زیرپوشش این اداره می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، احمدرضا براهویی اظهار داشت: از این ۳۵ واحد مسکونی ساخت ۱۰ واحد به اتمام رسیده و آماده تحویل بوده و ۲۵ واحد نیز با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال ساخت است که تا پایان امسال تحویل مددجویان خواهد شد.

وی با بیان اینکه مددجویان بخش مرکزی و کورین نیز تحت پوشش کمیته امداد اداره چهار زاهدان هستند افزود: برای هر واحد مسکونی، به‌طور میانگین ۸۰ میلیون تومان هزینه می‌شود که بخشی به‌صورت وام و بخشی نیز کمک بلاعوض کمیته امداد حضرت امام (ره) به مددجویان است.

براهویی افزود: داشتن سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی ازجمله نیازهای فطری و اولیه انسان‌ها است اما با توجه به هزینه‌های سرسام‌آور حوزه مسکن و مشکلات مالی مددجویان عده زیادی از این عزیزان از این امکان محروم هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره چهار زاهدان تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) مسئله تأمین مسکن مددجویان و ولی‌نعمتان خود را همواره مدنظر دارد و در کنار سایر خدمات به بحث مسکن نیز توجه ویژه‌ای می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha