خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12421
۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۵۷
استاندار:

توسعه فضا‌های ورزشی سیستان و بلوچستان ضروری است

توسعه فضا‌های ورزشی سیستان و بلوچستان ضروری است
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این منطقه دارای استعداد‌های فراوان در رشته‌های مختلف ورزشی است گفت: کمبود فضای ورزشی استاندارد در استان وجود دارد و توسعه فضا‌های ورزشی ضروری است.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار و در خصوص کمبودها، استعداد‌ها و نیاز‌های جوانان استان گفتگو کرد.

وی افزود: باوجوداینکه سیستان و بلوچستان جوان‌ترین استان کشور است، اما جوانان استان که دارای استعداد‌های ویژه در رشته‌های مختلف ورزشی هستند، از فضا‌های ورزشی استاندارد بی‌نصیب هستند و این موضوع باعث شده بسیاری از این استعداد‌ها نادیده گرفته شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: سواحل دریای چابهار از زیباترین و بکرترین سواحل کشور و دنیا محسوب می‌شوند که به دلیل هوای مطبوع چهارفصل آن، قابلیت بسیار ویژه‌ای برای برگزاری رقابت‌های ورزشی ساحلی دارد و این امر باعث رونق اقتصادی و ایجاد کسب‌وکارهای خرد و کلان و اشتغال برای جوانان می‌شود بنابراین انتظار می‌رود مسابقات ورزشی ساحلی در این مناطق برگزار شود.

وی با دعوت از وزیر ورزش و جوانان به سیستان و بلوچستان، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی را نیز مورد تأکید قرار داد.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار از بررسی و تسهیل این وزارتخانه برای توسعه اماکن ورزشی، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و برگزاری رقابت‌های ساحلی و سفر خود در آینده نزدیک به سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha