خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12436
۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۶

۳۵ کیلومتر از شبکه برق حاشیه شهر زاهدان اصلاح شد

۳۵ کیلومتر از شبکه برق حاشیه شهر زاهدان اصلاح شد
معاونت برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: ۳۵ کیلومتر از شبکه توزیع برق مناطق بابایان و شیرآباد از مراکز حاشیه‌ای شهر زاهدان اصلاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، داوود سارانی معاونت برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری شهر زاهدان که با حضور فرماندار این شهر برگزار شد اظهار داشت: زاهدان یکی از مناطق کشور با دنباله حاشیه‌نشینی گسترده است.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان تاکنون اقدامات مناسبی در جهت احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق مناطق حاشیه‌ای انجام داده است گفت: نصب سه دستگاه ترانسفورماتور در منطقه شیرآباد، نصب ۷۴ دستگاه چراغ روشنایی، احداث سه کیلومتر کابل خود نگهدار، جابه‌جایی یک کیلومتر شبکه معابر فشار ضعیف و متوسط و واگذاری ۹۳۰ اشتراک جدید از دیگر اقدامات انجام‌شده این شرکت در حاشیه شهر زاهدان است.

معاونت برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در راستای خدمت‌رسانی به مردم مناطق حاشیه‌ای شهر زاهدان همکاری لازم با محوریت شهرداری این شهر انجام می‌شود.

 فرماندار شهر زاهدان در ادامه این نشست اظهار داشت: برای پویایی حوزه شهری همه ارگان‌ها باید کمک‌کننده باشند.

ابوذر مهدی نخعی بیان کرد: برای انجام برخی اقدامات که نیاز به همکاری دارد باید فرمولی مناسب تهیه و بر مبنای آن هر دستگاه وظیفه خود را انجام دهد.

 وی تصریح کرد: نباید کار‌های کوچک، اما مهم جلوی انجام پروژه‌ها بزرگ را بگیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha