خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12444
۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۶
دادستان:

بیش از ۱۰ هزار بطری مشروبات الکلی در چابهار کشف شد

بیش از ۱۰ هزار بطری مشروبات الکلی در چابهار کشف شد
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان از کشف ۱۰ هزار و ۴۵۵ بطری انواع مشروبات الکلی توسط یگان عملیاتی پایگاه دریابانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، مجید معلم زاده انصاری ضمن قدردانی از تلاش‌های دریابانان حوزه چابهار اظهار داشت: حسب هماهنگی‌های انجام‌شده توسط فرماندهی پایگاه دریابانی شهرستان چابهار با دادستانی در خصوص ورود محموله مشروبات الکلی خارجی به داخل کشور، دستورات قضایی لازم در این مورد صادر شد.

وی افزود: در همین رابطه چهار فروند شناور از نوع قایق موتوری در محدوده پاسگاه چانخور اقدام به تخلیه این مشروبات الکلی کردند که پس از اطمینان مأموران از تجمیع و تخلیه کامل محموله، نیروهای یگان عملیاتی پایگاه دریابانی وارد عمل شدند.

معلم زاده انصاری تصریح کرد: تعداد هشت هزار و ۴۷۴ قوطی انواع مشروبات الکلی خارجی کشف و هشت نفر متهم دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پس از اعزام متهمان به دادسرا، پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب چابهار تشکیل و در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی چابهار گفت: در پی شناسایی سایر قاچاقچیان محموله ذکرشده، تعداد یک هزار و ۹۸۱ بطری انواع مشروبات الکلی در محل دپو و نگهداری مشروبات کشف شد.

معلم زاده انصاری تأکید کرد: دادستانی شهرستان چابهار در اجرای منویات مقام معظم رهبری با هرگونه قاچاق کالا و ارز به داخل کشور قاطعانه و با جدیت برخورد خواهد کرد و متهمان تا مجازات قانونی و کامل تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha