خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12451
۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۰

گام بلند دولت برای گازرسانی به ۹۳ روستای خاش و شهر اسماعیل‌آباد

گام بلند دولت برای گازرسانی به ۹۳ روستای خاش و شهر اسماعیل‌آباد
فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت‌های ویژه دولت از هفته آینده عملیات اجرایی پروژه بزرگ گازرسانی به ۹۳ روستای بخش‌های مرکزی، پشتکوه و شهر اسماعیل‌آباد خاش آغاز می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، صاحب گل صالحی افزود: این پروژه به طول ۴٠٠ کیلومتر خط شبکه، ایجاد پنج ایستگاه تغذیه و اعتباری بالغ‌بر ٣٠٠ میلیارد تومان به اجرا درمی‌آید.

وی بیان کرد: گازرسانی به شهرستان خاش از نیازهای اساسی مردم بوده که در فصول سرد و گرم سال با مشکلات فراوانی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و از طرفی برای رفع احتیاجات گازی کارخانه سیمان و واحدهای تولیدی و صنعتی باید این پروژه در شمار پروژه‌های اولویت‌دار تعریف شود.

فرماندار خاش اظهار داشت: الحمدالله کار اجرای خط انتقال گاز از ایرانشهر به خاش با سرعت خوبی در حال انجام بوده و اجرای شبکه گازرسانی شهری خاش هم طی سال قبل به پایان رسیده و عملیات علمک گذاری و اشتراک‌پذیری و تأمین گاز باید موردتوجه قرار گیرد.

صالحی با قدردانی از همت پیمانکاران شرکت خط انتقال گاز استان‌های فارس و سیستان و بلوچستان برای اجرای قبل از موعد مقرر شبکه گاز شهر خاش، از همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه تقدیر و بر ضرورت تعامل و همدلی بیشتر ادارات در اجرای پروژه جدید تأکید و بیان کرد: نباید حتی یک روز در اجرای پروژه گازرسانی به شهر اسماعیل‌آباد تأخیر شود و مدیران باید با تمام توان در خدمت پروژه ملی جهت رضایت‌مندی مردم باشند تا اجرای این مسیر گازی با عنایت به نیاز منطقه قبل از موعد مقرر تکمیل و بهره‌برداری شود.

خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha