خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12472
۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۷

نیاز به بودجه برای اتمام بیش از ۱۲۶ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در سیستان و بلوچستان

نیاز به بودجه برای اتمام بیش از ۱۲۶ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در سیستان و بلوچستان
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۱۲۶ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در سطح استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که جهت تکمیل آن‌ها نیاز به بودجه داریم‌.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد افزود: ۱۳ پروژه مهم حوزه ورزش و جوانان که رشد فیزیکی بالایی دارد از اولویت‌های اداره کل جهت تکمیل است.

وی یادآور شد: پروژه مهم سالن کشتی زابل تا ماه دیگر جهت بهره‌برداری آماده می‌شود که یکی از مجهزترین سالن‌های کشور بشمار می‌آید و همچنین چندین پروژه ورزشی دیگر نیز تا دهه فجر آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه ورزش همگانی اظهار کرد: دستگاه‌های دیگر هم باید به این موضوع توجه کنند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر شاهد رشد ورزش همگانی در استان باشیم و طی سه سال متوالی در بخش توسعه ورزش همگانی استان موفق به کسب رتبه دوم در سطح کشور شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: در حوزه قهرمانی نیز استان طی این چند سال رشد چشمگیری داشته و برای اولین بار در تاریخ ورزش استان ورزشکاری از این استان در المپیک حضور یافت و در اکثر رشته‌ها نیز قهرمانان بنامی داریم و این سبب شده در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha