خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12486
۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۳

بیش از ۳ هزار سیستان و بلوچستانی از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شدند

بیش از ۳ هزار سیستان و بلوچستانی از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شدند
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار و ۹۱ نفر از مهر امسال تاکنون از خدمات، پروژه‌های حمایتی، معیشتی و درمانی هلال‌احمر استان بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میر بهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ۱۸ پروژه حمایتی معیشتی درمانی از مهر امسال تاکنون در شهرستان‌های خاش، نیمروز، راسک، کنارک، ایرانشهر و سیب و سوران با هدف کمک به بهبود سطح سلامت و تغذیه مردم با حفظ کرامت انسانی، گسترش حس نوع‌دوستی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری اجراشده است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی اقلام و خدمات ارائه‌شده جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان در ۱۸ پروژه حمایتی معیشتی درمانی از مهر امسال تاکنون ۲ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین در راستای کمک به اقشار کم برخوردار استان این جمعیت با همکاری خیران یک دستگاه یخچال، ۶۰ مترمربع موکت، بسته‌های معیشتی و غذایی تهیه و به خانواده نیازمند اهل روستای جورانیگوم شهرستان سراوان اهدا کرد.

 اعضای جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان ۱۸ هزار نفر و تعداد داوطلبان بیش از ۱۶ هزار نفر مشتمل بر ۳۰۰ تیم عملیاتی و ۲۸ پایگاه است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha