خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12488
۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۹

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به‌صورت متمرکز و هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سردار عوض علی فقیری روز چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: با توجه به اهمیت فضای سایبری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه امسال از سوی سازمان فضای مجازی بسیج در زاهدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد افزود: مانور یک حرکت هماهنگ تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی، تولید حجم قابل‌توجهی از محصول باکیفیت رقابتی در طراز اندیشه و توان بسیج و ارائه توانمندی‌های تخصصی بسیج در حوزه فضای سایبری از اهداف برگزاری این رویداد مهم است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ارتقا و رشد توانمندی‌های فنی و خلاقانه نیروها در یک عملیات واقعی، شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزه فضای مجازی با هدف اشتغال‌زایی و رونق اقتصاد کسب‌وکارهایی مجازی و حرکت به سمت ایجاد نهضت تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی از دیگر اهداف سومین رویداد تولید محتوای بسیج است.

وی ادامه داد: کشف استعدادها، سازمان‌دهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی و جذب ایده‌های برتر از مهم‌ترین اهداف برگزاری این رویداد است.

فقیری خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مرحله استانی این رویداد مرحله نهایی آن در آذرماه امسال هم‌زمان با هفته بسیج با حضور نفرات برتر مرحله استانی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت در این رویداد سراسری برای عموم آزاد است افزود: علاقه‌مندان در قالب تیم‌های سه تا پپنج‌نفره تولید بازی‌های ویژه تلفن همراه، اپلیکیشن های موبایلی و پویانمایی می‌توانند در این رویداد حضورداشته باشند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تیم‌های شرکت‌کننده ۴۸ ساعت در این رویداد حضور دارند و در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می‌گیرد و در مراسم اختتامیه تیم‌های برگزیده اعلام می‌شوند.

وی تصریح کرد؛ این رقابت فشرده تیم‌های برگزیده این سه بخش معرفی و محصولات آن‌ها با هدف تجاری‌سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، ضمن بهره‌مندی از مشاوره تخصصی حین رقابت، جهت توانمندسازی و سازمان‌دهی یکپارچه در سطح استان، شناسنامه‌دار و حمایت خواهد شد.

فقیری خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته برگزاری این رویداد، تیم‌های تخصصی از سیستان و بلوچستان در رویداد نهایی حضورداشته‌اند که سال گذشته نیز در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی‌سازی استان با ساخت بازی ۴۱ برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله حائز رتبه برتر کشور شد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۰ آبان ماه با مراجعه به سامانه event.bsjmajazi.ir مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha