خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12519
۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۴
رئیس بنیاد مسکن:

تسهیلات ساخت مسکن روستایی ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود

تسهیلات ساخت مسکن روستایی ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: قرار است در نشست جدید شورای عالی مسکن به ریاست رئیس‌جمهوری مصوباتی نهایی و ابلاغ شود که بر همین اساس تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

به گزارش اس.بی پرس، اکبر نیکزاد روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مناطق حاشیه‌ای زاهدان این تسهیلات را به‌صورت سفته زنجیره‌ای با سود پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله بیان کرد.

نیکزاد همچنین از کلنگ زنی ساخت یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در این محلات ظرف چند روز آینده با حضور مسئولان کشوری خبر داد و اظهار داشت: سال ۱۴۱۰ در کشور جشن پایان واحدهای مسکونی غیر مقاوم را برگزار خواهیم کرد به‌طوری‌که در آن سال حتی یک واحد مسکونی روستایی غیر مقاوم نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اهداف سفرش به سیستان و بلوچستان گفت: در این سفر موضوع مسکن روستایی موردبررسی قرار می‌گیرد و چنانچه موانعی وجود داشته باشد آن‌ها را رفع کرده و اگر موانعی نباشد کار شتاب گیرد که در این خصوص برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد و هم در قالب اعتبارات مالی و هم تأمین قیر رایگان پیگیری می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صبح امروز به‌منظور بررسی عملکرد و مشکلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شد و مورد استقبال رسمی مسئولان استان قرار گرفت.

نیکزاد در این سفر ۲ روزه ضمن بازدید از سایت اقدام ملی مسکن، پروژه‌های نیلوفر و ترنج زاهدان، محلات حاشیه شهر زاهدان و زابل و پروژه‌های مسکن روستایی، برنامه‌های پیش روی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را موردبررسی قرار خواهد داد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha