خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12532
۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۱

تمبر اختصاصی روز جهانی استاندارد رونمایی شد

تمبر اختصاصی روز جهانی استاندارد رونمایی شد
از تمبر اختصاصی روز جهانی استاندارد با حضور اعضای شورای اداری سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته استاندارد رونمایی به عمل آمد.

به گزارش اس.بی پرس، هم‌زمان با هفتم آبان ماه با حضور مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، فدا حسین مالکی نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری استان از تمبر اختصاصی روز جهانی استاندارد با شعار (چشم‌انداز مشترک برای جهانی بهتر) رونمایی به عمل آمد.

در این مراسم مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تجلیل از این اقدام فرهنگی خواستار کمک تمامی دستگاه‌های اجرایی استان برای رفع محرومیت‌های موجود در استان شدند و این موضوع را بر روی تابلوی تمبر ثبت نمودند.

مالکی نماینده مردم زاهدان نیز ضمن ابراز خوشحالی از ظرفیت‌های فرهنگی پست خواستار شناساندن بیشتر این فرهنگ غنی شدند. محبی مدیرکل استاندارد استان نیز با تبریک مناسبت هفته استاندارد از همه دستگاه‌های اجرایی خواستند تا برای رسیدن به استاندارد‌های موردقبول در تمامی زمینه‌ها تلاش نمایند و از مدیرکل و مجموعه پست استان که با این اقدام ارزشمند فرهنگی بر غنای جلسه افزودند تقدیر و تشکر نمودند.

تمبر اختصاصی روز جهانی استاندارد توسط مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان ممهور به مهر شرکت ملی پست شد و حضار در جلسه مطالبی به‌رسم یادبود بر آن نگاشتند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha