خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12537
۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۵
امام‌جمعه خاش:

قطع اینترنت خانگی در خاش تأسف‌بار است

قطع اینترنت خانگی در خاش تأسف‌بار است
امام‌جمعه خاش گفت: قطع مکرر اینترنت خانگی و به وجود آمدن مشکلات برای مردم و مسئولان و اختلال در کار‌های روزمره شهروندان این شهرستان تأسف‌بار است.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام غلامرضا دهقان امام‌جمعه خاش گفت: افزون بر یک سال است که اینترنت خانگی در مناطق مختلف خاش با مشکلات فراوانی روبرو است و مردم از این شکل گلایه‌مندند.

وی اظهار داشت: انجام کار‌های اداری، آموزشی، فرهنگی و دینی و مذهبی و تجاری و اقتصادی و ... وابسته به فعال بودن شبکه اینترنت است که متأسفانه از سال گذشته تاکنون شاهد سرعت بسیار پائین و قطع مکرر چندین ساعته آن هستیم.

امام‌جمعه خاش ادامه داد: از مسئولان شرکت مخابرات استان و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انتظار می‌رود به این مشکل و معضل دامن‌گیر مردم هر چه سریع‌تر رسیدگی کنند.

وی بیان کرد: قابل‌پذیرش نیست که مردم برای اینترنت هزینه کنند و در عمل نیز هیچ‌گونه استفاده‌ای از آن نبرند.

حجت‌الاسلام دهقان گفت: در فصل آموزش و درس و تحصیل و در شرایط دشوار و بحرانی کرونایی و در شرایط دورکاری کارمندان ادارات و نهاد‌ها ضرورت دارد به دغدغه مهم شهروندان خاش پاسخ داده شود.

وی افزود: جامعه فرهنگی و هنری و رسانه‌ای و فعالان عرصه خبری در کنار سایر اقشار مختلف مردم از قطع مکرر اینترنت رنج می‌برند و لازم است که مسئولان دست اندرکار با دلسوزی بیشتری به فکر رفع این مشکل باشند.

خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha