خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12542
۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۴

قاتل مسلح در کمتر از ۴۸ ساعت در سراوان دستگیر شد

قاتل مسلح در کمتر از ۴۸ ساعت در سراوان دستگیر شد
با تلاش مأموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان قاتل مسلح در عملیات پلیسی این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در پی قتل و مصدوم شدن ۲ تن از شهروندان توسط افرادی ناشناس در شهرستان سراوان، شناسایی و دستگیری قاتل و قاتلان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان سراوان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد که مقتول به دلیل جرائم ارتکابی قبلی، تحت تعقیب قضایی بوده و هم‌زمان با قتل وی احدی دیگر از شهروندان نیز بر اثر تیراندازی مورد اصابت گلوله قرارگرفته است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در بازجویی به‌عمل‌آمده از فرد مصدوم مشخص شد که وی و مقتول به دلیل اختلافات مالی قبلی با ۲ نفر دیگر از شهروندان درگیر شده و با توجه به اختلاف حساب بین مقتول و فرد موردنظر، قاتل مقتول را با اسلحه کلاش به قتل رسانده و با زخمی نمودن دوست مقتول از صحنه متواری می‌گردد.

سردار طاهری ادامه داد: بلافاصله مأموران پلیس آگاهی شهرستان سراوان به یکی از روستا‌های اطراف عزیمت و با شناسایی مخفیگاه طی ۲ عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل و همدستش را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند که در بازجویی انجام‌شده قاتل به قتل فرد موردنظر اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه او یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف شد.

به گفته سردار طاهری، متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha