خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12557
۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۳

ورزشکار سیستان و بلوچستان قهرمان پاورلیفتینگ بانوان کشور شد

ورزشکار سیستان و بلوچستان قهرمان پاورلیفتینگ بانوان کشور شد
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: بهاره بدیعی بانوی ورزشکار استان قهرمان پاورلیفتینگ بانوان و اورال نوجوانان کشور شد.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی اظهار داشت: نخستین دوره رقابت‌های پاورلیفتینگ بانوان قهرمانی کشور به میزبانی یاسوج برگزار شد که بدیعی قهرمان مچ اندازی آسیا و نماینده شایسته و توانمند این استان توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

وی ادامه داد: این بانوی شایسته سیستان و بلوچستان که در دسته وزن ۷۶ کیلوگرم نوجوانان با ثبت مجموع ۳۴۳ کیلوگرم علاوه بر کسب مقام اول رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان تکنیکی ترین شرکت‌کننده و بااقتدار قهرمان قهرمانان شد و تحسین همگان را در پی داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: این ورزشکار نشان داد که از پتانسیل خوبی در ورزش‌های قدرتی برخوردار است و همچنین مچ اندازی در پاورلیفتینگ استعداد خوبی دارد.

وی تصریح کرد: با اعلام نایب‌رئیس بانوان فدراسیون بدن‌سازی کشور بدیعی با ثبت رکوردهای لازم جواز شرکت در رقابت‌های برون‌مرزی را کسب کرده و به‌زودی با حضور در تیم ملی بار دیگر ثابت خواهد کرد که نماینده شایسته‌ای برای بانوان استان در رقابت‌های جهانی و آسیایی خواهد بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha