خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12593
۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶

افزایش 16 درصدی تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی حوزه شمال سیستان و بلوچستان

افزایش 16 درصدی تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی حوزه شمال سیستان و بلوچستان
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: تردد وسایط نقلیه در 7 ماهه سال جاری در محورهای مواصلاتی شمال استان افزایش 16 درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا نخعی مقدم در جلسه بررسی عملکرد هفت‌ماهه اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه 38 دستگاه تردد شمار آنلاین در محورهای مواصلاتی شمال استان اطلاعات تردد را ثبت می‌نماید، اظهار کرد: در این مدت 15 میلیون و 88 هزار و 401 تردد وسایط نقلیه ثبت‌شده که نسبت به تردد 12 میلیون و 966 هزار و 329 در مدت مشابه سال گذشته افزایش 16 درصدی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمار دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار نصب‌شده در محورهای مواصلاتی، پرترددترین محورها به ترتیب محورهای زابل – هیرمند و بالعکس و محور زهک – مرز میلک می‌باشد اظهار داشت: در این مدت تردد ورودی به حوزه شمال استان 827 هزار و 816 تردد و تردد خروجی از حوزه شمال استان 683 هزار و 277 تردد بوده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به‌ضرورت همراهی مردم در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از موج ششم کرونا، کماکان بر پرهیز از ترددهای غیرضروری و ماندن در خانه جهت قطع زنجیره انتقال تأکید می‌شود.

نخعی مقدم با بیان اینکه گشت‌های نظارتی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در این برهه در کنار ستاد پیشگیری از کرونا برای حفظ سلامت هم‌وطنان گرامی مشغول فعالیت است، خاطرنشان کرد به‌منظور آگاهی شهروندان از آخرین وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده‌ای و همچنین دریافت انتقادات و پیشنهادات: تلفن گویای 141 به‌صورت شبانه‌روزی، درگاه اینترنتی 141.ir و نرم‌افزار موبایلی 141 فراهم‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha