خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12601
۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۸:۵۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

عوامل ماندگاری زندگی مشترک در بین زوج‌های جوان باید تقویت شود

عوامل ماندگاری زندگی مشترک در بین زوج‌های جوان باید تقویت شود
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: علل و عوامل ماندگاری زندگی مشترک در بین زوج‌های جوان را با همه وجود درک و برای تقویت آن‌ها باید تلاش کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم ازدواج فرزندان کارکنان و پاسداران سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: همسرانی که پاسداران ما را به‌عنوان همسر پذیرفته‌اند از آنان ممنونیم و امیدواریم که خداوند متعال بر توفیقات آن‌ها بیفزاید و بتوانند زندگی آرام و شایسته انسان آزاده داشته باشند.

وی افزود: زوج‌های جوان با عنایت الهی و همت خودشان و همراهی خانواده‌ها یک گام جدی برداشته‌اند و آن گام انتخاب همسر بوده که قطعاً به شایستگی انجام‌شده است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افتخار ما پاسداری از انقلاب اسلامی است پاسدار نشده‌ایم که فقط سلاح در دستان ما در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم بلکه سلاح به دست داشتن تنها یکی از کار‌های ما بوده و صد‌ها رسالت و مأموریت داریم که باید به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما هم به‌عنوان خدمتگزاران شما در مجموعه سپاه با همه توان و ظرفیتی که داریم احساس مسئولیت کرده تا زمینه زندگی آرام و بدون حاشیه را برای شما فراهم‌سازیم.

سردار شفاهی ادامه داد: فرزند پروری یکی از مستحبات مؤکد فراموش‌شده است که انشا الله به آن توجه کنید تا در آینده نه‌چندان دور شاهد تربیت فرزندانی شایسته و صالح باشید.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha