خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12625
۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۹
به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛

راهپیمایی مجازی در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

راهپیمایی مجازی در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، راهپیمایی مجازی در استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سعید دهنوی افزود: با توجه به شرایط کرونایی و عدم اجرای راهپیمایی در تمام نقاط جمعیتی سیستان و بلوچستان، با هماهنگی انجام‌شده با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اداره کل آموزش‌وپرورش استان، راهپیمایی مجازی در سطح این خطه پهناور کشور در ۱۳ آبان ماه جاری برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت همه آحاد مردم سیستان و بلوچستان برای شرکت در این برنامه، ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در راهپیمایی مجازی، می‌توانند به سایت www.rpsb.ir مراجعه کرده و با انتخاب شعار و پوستر خود، در این طرح مشارکت کنند.

وی با اشاره به سخنان امام راحل (ره) که فرمودند «هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید که همین فریاد همگانی‏ «مرگ بر آمریکا» برای او مرگ می‏آورد» خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته به ۵۷ شعار ابتکاری ثبت‌شده در این سامانه به‌قیدقرعه هدایای نقدی اهدا خواهد شد.

دهنوی گفت: از روز ۱۳ آبان ماه به‌عنوان یکی از وقایع مهم در تقویم انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: بی‌تردید از ۱۳ آبان باید به‌عنوان یک روز برای مبارزه به معنای واقعی کلمه با استکبار جهانی یاد کرد و آن را گرامی داشت چرا که مهم‌ترین نتیجه به‌دست‌آمده از این روز، آگاه شدن به دخالت بیگانگان در مسائل مربوط به داخل کشور بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha