خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12628
۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۴

تنها جایگاه CNG زاهدان در زمستان غیرفعال نخواهد بود/ احداث ۵ جایگاه جدید در زاهدان در دستور کار

تنها جایگاه CNG زاهدان در زمستان غیرفعال نخواهد بود/ احداث ۵ جایگاه جدید در زاهدان در دستور کار
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: با توجه به تغییرات اساسی تنها جایگاه عرضه سوخت CNG زاهدان، در طول ایام زمستان امسال به مشکل قطعی و یا خرابی دستگاه‌ها برخورد نخواهیم کرد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد کهن‌سال مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: برای احداث ۵ جایگاه CNG در سطح شهر زاهدان پیگیری لازم درحال انجام است که از این تعداد ۳ جایگاه موافقت اصولی خود را دریافت کرده‌اند و به مرحله ساخت رسیده‌اند.

وی اضافه کرد: یک جایگاه نیز که قبلاً کلنگ زنی شده بود با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصد در حال تکمیل جایگاه می‌باشد.

وی با اشاره به ارائه تجهیزات رایگان به این جایگاه داران، تصریح کرد: این ۵ جایگاه جدید شامل دو جایگاه مربوط به سازمان همیاری شهرداری‌ها، یک جایگاه مربوط به شهرداری زاهدان و دو جایگاه دیگر توسط ارتش و انجمن حمایت از زندانی‌ها درخواست و پیگیری شده است.

وی در خصوص سایر شهرستان‌های تحت پوشش این شرکت، گفت: سه موافقت اصولی به ترتیب برای شهرداری‌های زابل، خاش و سراوان گرفته‌شده و آن‌ها نیز به مرحله ساخت رسیده‌اند.

وی ضمن عذرخواهی از رانندگان بابت صف تنها جایگاه CNG زاهدان، گفت: یک جایگاه با سه دستگاه درحال ارائه خدمت به خودرو‌های گازسوز است و مسلماً با توجه به تعداد خودروها، صف وجود دارد و خرابی نیز وجود دارد، اما با توجه به تغییرات اساسی دستگاه‌های این جایگاه که تا یکی دو روز دیگر به پایان می‌رسد، احتمال خرابی دستگاه‌ها و یا قطعی ارائه خدمات در طول ایام پیش رو بسیار کم خواهد بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha