خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12634
۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۸
حاشیه امروز؛

جدال لفظی دو نماینده درباره واکسن «کرونا»/ حرف خلاف واقع نزنید

جدال لفظی دو نماینده درباره واکسن «کرونا»/ حرف خلاف واقع نزنید
دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی جو صحن مجلس را متشنج کردند و درباره تزریق واکسن کرونا با یکدیگر جدال لفظی داشتند.

به گزارش اس.بی پرس، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی عملکرد حسن روحانی در ستاد ملی مقابله با کرونا، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یکدیگر درگیر شدند.

قضیه ازاین‌قرار بود که محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی تأکید کرد که باید در تزریق واکسن کرونا، اقناع صورت گیرد و نباید واکسیناسیون کرونا به‌صورت اجباری انجام شود.

این تذکر نقدعلی باعث شد تا جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس به‌طرف نقدعلی برود و بر سر وی فریاد بزند.

کریمی قدوسی خطاب به نقدعلی گفت: تزریق واکسن کرونا موضوعی است که به تأیید رهبر معظم انقلاب رسیده است و همه مردم باید واکسن بزنند و شما نباید از تریبون مجلس حرفی خلاف این مسئله مطرح کنید.

این پایان کار نبود و جدال لفظی بین این دو در مورد واکسن کرونا ادامه داشت و تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جای خود بلند شدند و به سمت این دو نماینده آمدند تا آنان را آرام کنند.

درگیری لفظی بین این دو نماینده تا دقایقی نظم صحن مجلس را به هم زد و در نهایت وساطت چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی باعث شد درگیری بین نقدعلی و کریمی قدوسی به پایان برسد.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha