خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12649
۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۱

جلسه هماهنگی پروژه‌های خیرین ساز شهرستان دلگان برگزار شد

جلسه هماهنگی پروژه‌های خیرین ساز شهرستان دلگان برگزار شد
شامگاه سه‌شنبه با حضور مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان، دکتر طایی خیر و استاد دانشگاه علامه طباطبایی، مهندس آقا زمانی، قاجار و مهدوی جلسه هماهنگی پروژه‌های خیرین ساز شهرستان دلگان در محل دفتر بنیاد هاسب برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، در آغاز این جلسه مجتبی شجاعی فرماندار دلگان با معرفی مختصری از این شهرستان نسبت به تبیین برخی از پروژه‌های عمرانی و خیرین ساز شهرستان، گزارشی را ارائه و با بیان ضرورت ورود جامعه خیرین در برخی طرح‌های دارای مزیت و اولویت‌دار شهرستان، خواستار تسریع در روند آغاز و همچنین اتمام پروژه‌های مذکور شدند.

در ادامه‌ی این جلسه مهندس آقا زمانی عضو هیئت مدیره بنیاد هاسب هم نسبت به معرفی برخی از پروژه‌های در دست اقدام بنیاد هاسب در حوزه مدرسه‌سازی و بهداشت و درمان، نسبت به هماهنگی برخی از امور با هدف شتاب بخشی نسبت به تکمیل پروژه‌ها پرداختند.

همچنین در این جلسه دکتر طایی با ابراز ناخرسندی از برخی امور اجتماعی و فرهنگی رایج در استان بر ضرورت اصلاح برخی سیاست های حاکمیتی و رفتارهای برخی موسسات خیریه به هنگام ورود به استان تاکید کردند.

در پایان این جلسه و پس از هماهنگی‌های فی‌مابین، مقرر شد با توجه به آماده‌سازی زیرسازی چمن مصنوعی یکی از روستاهای شهرستان دلگان، ظرف یک ماه آتی، نسبت به نصب و تجهیز چمن مصنوعی روستای مذکور اقدام گردد.

همچنین با اقدام خداپسندانه آقای دکتر طایی به نمایندگی از خیرین بزرگوار، مقرر شد کلنگ زنی یک باب مدرسه در شهر گلمورتی در طی هفته آینده آغاز گردد.

همچنین عملیات مرمت و بازسازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلگان با مساعدت این خیر بزرگوار، آغاز شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha